O nas

O Viet's Baguette

Banh Mi to potoczna nazwa kanapek w stylu wietnamskim. Kanapki te to połączenie bagietek z różnym składnikami, z biegiem czasu stał się jednym z najbardziej popularnych jedzeniem we wszystkich częściach naszego kraju.

Wywodzi się z miłości do tego jedzenia, które towarzyszyło nam przez całe dzieciństwo w Wietnamie. Szybkie, wygodne, zdrowe i przede wszystkim niesamowice smaczne danie zrobione ze świeżych składników przez sprzedawców, którzy je przygotowywali na bieżąco przez cały dzień sprzedaży, dało nam głębokie wrażenie, które nie można zapomnieć.

 W jednym wietnamskim mieście działa marka Bagietki „Ba Lan” (oznacza Polska) która stała się znana w całym kraju. Nazwa pochodzi od fabryki zbudowanej dla Wietnamu przez Polskę w latach 60-tych. Przepyszne bagietki pod marką „Polska” wciąż są teraz produkowane i sprzedawane na całym kraju.

Miłość do tego wygodnego porannego prezentu wraz z motywacją przybliżenie kultury wietnamskiej do Was, tak jak to zrobiliście z nami, zainspirowały nas do zbudowania marki Viet’s Baguette. I dzisiaj, bardzo byśmy się ucieszyli, jeśli możemy zaprosić Was na tę niesamowitą podróż. przyjdźcie po swoje Banh Mi!

 

 

X